Şemsiye Kiralama

Şemsiye kiralama hizmeti özelikle yaz aylarında en çok talep gören ve en faydalı hizmetler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Yaz mevsimi güneşin yakışı etkisini en çok gösterdiği aylardır. Bu sebeple gerek plajlarda, gerek sahillerde, gerek çeşitli organizasyonlarda, bahçelerde kısaca güneşin olumsuz etkisinin direkt insanlara ettiği her yerde serinlemek ve güneşin bu olumsuz etkisinden kurtulmak için en iyi ve kaliteli çözüm büyük şemsiyelerin kullanılmasından geçiyor. Firmamız tarafından sunduğumuz kiralık şemsiye hizmeti ile ebadı, büyüklüğü ve özellikleri her ne olursa olsun aradığınız şemsiyeleri sizlere kiralıyoruz. İstediğiniz süre zarfında kiralayabileceğiniz bu şemsiyeler ile birlikte artık güneşin en yakıcı olduğu saatlerde bile güneşten korunabilirsiniz.

En Geniş Kiralık Şemsiye Çeşitleri

Firmamız şemsiye kiralama İstanbul ve çevresinde hızlı teslimat ağı ve oldukça geniş kiralık şemsiye ürünleri ile sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebiliyoruz. Firmamız tarafında farklı boylarda, iç ve dış mekan özelliklerine sahip, farklı ayak özellikleri olan kare veya yuvarlak onlarca çeşidi istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerimiz ile birlikte ücretsiz kurulum hizmetimiz ile birlikte artık sorunsuz ve kaliteli bir şemsiye kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Gerek özel mülkler gerekse işletmeler için sunduğumuz modeller sayesinde kendi yaşam ve kullanım alanınız ve işletmelerin görselliğine uygun şemsiye çeşitleri ile konfor, kalite ve görselliği aynı anda yakalayabilirsimiz. Şemsiyelerimizin mekanik kısmı ve kumaşları birinci sınıf olup güneşin ve diğer mevsimlerin yıkıcı etkilerine karşı son derece dayanıklıdır. Yanmaz kumaştan yapılan şemsiyelerimiz olası tüm sorunlara karşı sizleri hayatını riske atmamış oluyor. Ayrıca firmamız kiraladığımız tüm şemsiye çeşitlerini teknik servis ve bakım hizmetlerini de ücretsiz bir şekilde yerine getiriyor.

Şemsiye Kiralama Fiyatları

Firmamız sahip olduğu tecrübe, kalite ve yaygın dağıtım ağı ile İstanbul ve çevresi için en nitelikli şemsiye kiralama hizmetini sunuyoruz. Firmamızın sunduğu şemsiye kiralama fiyatları anlamında kalite, hızlı servis ağı ve geniş ürün çeşitliliği göz önüne alındığında uygun fiyatlarımız ile dikkat çekiyoruz. Firmamız bünyesinde şemsiyelerin kiralandığı gün sayısı arttıkça sizlere daha uygun fiyatlarla hizmet sunuyoruz.

 © 2017-2020 İlbey Davet & Organizasyon

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram