Minder Kiralama

Geniş kullanım alanına sahip olması nedeniyle özellikle minder kiralamak isteyenler için tercih edilecek birbirinden farklı seçenekler üzerinden hizmet verilmektedir.

Düzenlenecek olan her türlü organizasyon ya da etkinlik konusunda minder kiralama hizmeti ile tercih edebileceğiniz en uygun seçeneklere ulaşmanız sağlanmaktadır. Kiralama işlemleri konusunda farklı modeller üzerinden yapılacak tercihler sayesinde istenilen sayıya uygun şekilde hizmet alınması sağlanır.

Renkli yer minderi, armut minder, saten minder, nostaljik yer minderi, kanser minderi, kırlent, sandalye minderi ya da plastik sandalye minderi gibi değişen özelliklere göre tercih edilebilecek çok sayıda farklı seçenek bulunmaktadır. Düzenlenen etkinlikler sırasında özellikle davetlilerin daha rahat şekilde oturabilmesi için seçilen minder modelleri değişmektedir. En uygun seçeneği belirlemek isteyenler site üzerinden kiralanacak olan modeller hakkında bilgi alabilirler.

Armut Minder Kiralama 

Yaz aylarında özellikle farklı alanlarda düzenlenecek olan etkinliklerde armut minder kiralama işlemi kullanıcılar için davetlilerin rahat etmesini sağlayacak olan minderler üzerinden kiralama yapılmasını sağlar. Birbirinden farklı renklerde ve şekillerde hazırlanmış olan modeller üzerinden tercih yapmak isteyenler detaylı şekilde yapılacak olan incelemeler doğrultusunda en uygun seçenekleri belirleyebilirler. 

Belirlenecek olan sayıya göre yapılacak olan kiralama işlemleri doğrultusunda herhangi bir sorun yaşanmaması için firma tarafından gerekli önlemler alınmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda kaliteli ve güvenilir hizmet almanız sağlanmaktadır.

Uygun Minder Kiralama Fiyatları

Seçilen minderlere göre değişecek olan fiyatlar üzerinden kiralama işlemi yapılmaktadır. Hafta içi ya da hafta sonu düzenlenecek olan organizasyonlar için özellikle en uygun seçenekleri belirleyerek sorunsuz şekilde hizmet almak isteyenler firma ile yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek istedikleri tarihe göre hizmet alabilirler.

Farklı boyutlarda ve özelliklerde hazırlanmış olan minderler için belirlenen en uygun fiyatlar ile kiralama yapılmaktadır. Özel olarak tercih edilebilecek modeller için kiralık minder arayanlar site üzerinden kiralanacak olan modeller hakkında bilgi alabilirler. Seçmiş olduğunuz modeller için belirlenen birim fiyat üzerinden yapılacak kiralama işlemleri doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz sayıya göre işlem yapabilir ve en uygun fiyat seçenekleri ile hizmet alabilirsiniz. 

 © 2017-2020 İlbey Davet & Organizasyon

  • LinkedIn Sosyal Simge
  • Facebook Sosyal Simge
  • YouTube
  • Instagram